Sayfalar:

Led Armatür 30x30 (16w)

65,50 TL

30cm x 30 cm Led Panel Armatür Sıva Altı 16 wattEnerji Sınıfı: A+++    |     Garanti:  2 YILLed panel armatürü aldığınız zaman sıva altı yerlerde uygulayabilirsiniz. Eğer sıva altı kullanmak istemiyorsanız armatür kasası alarak sıva üstü yerlerde de kullanabilirsiniz. Bunun için ürünlerimizden Led armatü..

Led Armatür 60x60 (36w)

90,00 TL

60cm x 60 cm Led Panel Armatür Sıva Altı 36 WattEnerji Sınıfı: A+++    |     Garanti:  2 YILLed panel armatürü aldığınız zaman sıva altı yerlerde uygulayabilirsiniz. Eğer sıva altı kullanmak istemiyorsanız armatür kasası alarak sıva üstü yerlerde de kullanabilirsiniz. Bunun için ürünlerimizden Led armatü..

Led Armatür 60x60 (54w)

110,00 TL

60cm x 60 cm Led Panel Armatür Sıva Altı 54 WattEnerji Sınıfı: A+++    |     Garanti:  2 YILLed panel armatürü aldığınız zaman sıva altı yerlerde uygulayabilirsiniz. Eğer sıva altı kullanmak istemiyorsanız armatür kasası alarak sıva üstü yerlerde de kullanabilirsiniz. Bunun için ürünlerimizden Led armatü..

Led Panel Kare (12w)

41,00 TL

Led Panel Kare, Sıva Üstü, 12 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILKare Led Paneli satın aldıktan rahatlıkla monte edebilirsiniz. Sıva üstü olma özelliği ile istediğiniz yere monte edebilirsiniz.  Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık rengi olarak Beyaz ve G..

Led Panel Kare (18w)

50,00 TL

Led Panel Kare, Sıva Üstü, 18 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  2 YILKare Led Paneli satın aldıktan rahatlıkla monte edebilirsiniz. Sıva üstü olma özelliği ile istediğiniz yere monte edebilirsiniz.  Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık rengi olarak Beyaz ve G..

Led Panel Kare (24w)

59,00 TL

Led Panel Kare, Sıva Üstü, 24 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILKare Led Paneli satın aldıktan rahatlıkla monte edebilirsiniz. Sıva üstü olma özelliği ile istediğiniz yere monte edebilirsiniz.  Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık rengi olarak Beyaz ve G..

Led Panel Kare Slim (12w)

24,00 TL

Led Panel Kare, Sıva Altı, 12 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  2 YILKare Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz.Sıva altı veya biryere gömebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hi..

Led Panel Kare Slim (18w)

27,00 TL

Led Panel Kare, Sıva Altı, 18 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  2 YILKare Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz.Sıva altı veya biryere gömebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hi..

Led Panel Kare Slim (24w)

37,50 TL

Led Panel Kare, Sıva Altı, 24 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  2 YILKare Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz.Sıva altı veya biryere gömebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hi..

Led Panel Slim (12w)

21,00 TL

Slim Led Panel, Sıva Altı, 12 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILSlim Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık reng..

Led Panel Slim (15w)

22,00 TL

Slim Led Panel, Sıva Altı, 15 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILSlim Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık reng..

Led Panel Slim (18w)

24,00 TL

Slim Led Panel, Sıva Altı, 18 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  2 YILSlim Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık reng..

Led Panel Slim (5w)

12,90 TL

Slim Led Panel, Sıva Altı, 5 WattEnerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILSlim Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık rengi olara..

Led Panel Slim (6w)

17,90 TL

Slim Led Panel, Sıva Altı, 6 WattEnerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILSlim Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık rengi olara..

Led Panel Slim (9w)

18,90 TL

Slim Led Panel, Sıva Altı, 9 Watt Enerji Sınıfı: A+++     |     Garanti:  1 YILSlim Led Paneli satın aldıktan sonra adaptörü ile beraber gelir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. İnce ve şık görünümü ile güzel bir görüntüye sahiptir. Enerji tasarrufu A+++ olup nerdeyse hiç elektrik yakmıyor gibidir. Işık rengi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)